Folyamatmenedzser

Magyar államkincstár - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Az informatikai szakterületen folyamatdokumentáció elkészítése, aktualizálása vagy ezek támogatása a modellezési konvenciók szerint. Jóváhagyott folyamatjavító intézkedések átvezetése a folyamatokba. Folyamatok hierarchiájának, kritikus folyamatoknak, folyamati összefüggéseknek, azok egymásra- és kölcsönhatásának, keresztfüggéseknek beazonosítása. A koordinált folyamatfejlesztés megvalósítása, a folyamatok optimalizálásában való közreműködés. Részvétel az informatikai fejlesztési igények vizsgálatában, javaslattétel a megoldásra folyamatszabályozási eszközök segítségével. Javaslatok kidolgozása a folyamatmódosításokra, a folyamatok workflow rendszerben való leképzésének támogatása. Együttműködés a Kincstár szervezeti egységeivel a folyamatmenedzsment és üzletmenet-folytonosság kidolgozásában. Részvétel a folyamatmodellezési módszertan kidolgozásában és a módszertan bevezetésében. Az informatikai folyamatok minőségbiztosításának támogatása. Versenyképes jövedelem. Cafeteria.Munkába járás támogatása. Egészségügyi szűrővizsgálat lehetősége. Képzés/továbbképzési lehetőség. Juttatások családalapítási, gyermeknevelési, iskolakezdési támogatás, gyermekprogramok mikulás, gyermeknap, tábor stb. .Üdülési/sportolási lehetőségek. Barátságos környezet. Hosszútávú munkalehetőség. Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely. Magyar állampolgárság. Büntetlen előélet. Cselekvőképesség.Felsőfokú vagy középfokú iskolai végzettség, elsődlegesen gazdaságtudományi, műszaki képzési területen szerzett szakképzettség. Legalább 2 éves tapasztalat folyamatmenedzsment szakterületen. Szabályozási, szervezési-, tervezési-, stratégiai-, üzleti-, minőségmenedzsment ismeretek. Folyamatmenedzsment rendszerek ismerete. A pályázó nem áll újraalkalmazási korlátozás hatálya alatt Kit. 117. § 6, 8 bekezdése, vagy a 166. § 4 bekezdése, illetve a Kttv. 60. § 1 bekezdés i pontja szerint. Pályázat nyertesének speciális erkölcsi bizonyítvány. Közigazgatási és informatikai fejlesztési és üzemeltetési folyamatok ismerete. Kormányzati informatikára vonatkozó jogszabályismeret. Adapto rendszer ismerete. Elvárt kompetenciákJó priorizálási-, és problémamegoldó képesség. Önállóság, és csapatban való együttműködés egyaránt. Alaposság, precizitás, felelősségteljes gondolkodás. Rendszer-folyamat szemlélet. Jó, hatékony kommunikációs készség. Jó dokumentációs és kommunikációs képesség. Stratégiai gondolkodásmód.