Folyamatirányítási Mérnök (Visonta)

Easyhiring services kft. - Visonta
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatirányítási mérnök (Visonta)
Az erőmű technológiai berendezések üzemeltetéséhez kapcsolódó különféle irányítástechnikai feladatok (pl.Szabályozók beállítása, program logikák módosítása, folyamatmegjelenítés) elvégzése a DCS rendszerekben A folyamatirányítási rendszerek szoftvereinek módosítása, fejlesztése Napi üzemeltetési feladatok támogatása, hibakeresés, javítások, helyszíni ellenőrzések, mérések elvégzése Kapcsolattartás a társszervezetekkel Irányítástechnikai tervek készítése, ellenőrzése, irányítástechnikával kapcsolatos dokumentációk naprakészentartása Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, fejlesztési folyamatok támogatása Jelentések, riportok készítése
Szakirányú felsőfokú végzettség (Villamosmérnök-automatizálás szakirány) Ipari folyamatirányító rendszerek (DCS) felépítésének ismerete Az alábbi folyamatiránytó rendszerek valamelyikének üzemeltetésében, fejlesztésében és karbantartásában szerzett releváns szakmai tapasztalat:
Siemens Teleperm XP, T3000 Siemens Teleperm AS488 Angol és / vagy német alapfokú nyelvtudás Precíz, alapos, igényes és felelősség tudatos munkavégzés Önálló és csoportos munkavégzés Jó problémamegoldó képesség
Munkavégzés helye
Visonta