Folyamatfejlesztő Mérnök

Tama hungary kft. - Hajdú-Bihar
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Legfontosabb feladatod a karbantartási folyamatok támogatása, a vállalatcsoporton belüli innovációk adaptálása lesz, de ezentúl még biztosan izgalmas lesz számodra hogy folyamatos kapcsolatot tartasz az anyavállalat fejlesztőmérnökeivel;
Hogy autoCAD-ben és SolidWorks-ben készíthetsz műszaki rajzokat;
Hogy szakmailag támogathatod, koordinálhatod a gyártási területet, fejlesztheted a gyártási folyamatokat;
Hogy teszteket, kísérleti gyártásokat vezényelhetsz le és elemezhetsz;
Hogy növelheted a gyártási hatékonyságot, optimalizálhatod a folyamatokat;
Hogy közreműködhetsz a gyártási, karbantartási és műszaki dokumentumok készítésében és aktualizálásában;
Hogy aktívan részt vehetsz a folyamatos fejlesztésben Lean, Kaizen adatgyűjtéssel, adatelemzéssel, és statisztikák készítésével.Persze nem kell egyből a mély vízbe ugranod. Ezekhez a feladatokhoz kapsz majd támogatást, és az elvárásokat elérve és a sikerességet megtapasztalva fokozatosan egyre önállóbbá válsz majd.Versenyképes juttatási csomag jelenléti bónusz, éves bónusz, cafeteria, utazási támogatás;
Stabil hátterű vállalat;
Hosszútávú munkalehetőség.Nálunk a helyed, ha:
Gépészmérnöki végzettséged van;
Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod van valamilyen termelő/feldolgozó vállalatnál;
Napi szinten el tudsz beszélgetni angolul az anyavállalat mérnökeivel;
Ismered és tudod használni az AutoCad-et és a SolidWorks-t;
Vannak Lean és/vagy 5S ismereteid;
Nem fog ki rajtad a MS Office;
Jó problémamegoldó képességed van;
Magas benned a minőségi szemlélet és a munkádban megbízható, precíz vagy.