Folyamatfejlesztési Specialista

Groupama biztosító zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatfejlesztési specialistaként fő feladatod a lakossági vagyon és gépjármű területünk folyamatainak, fejlesztési igényeinek felmérése, elemzése, új, hatékonyabb üzleti folyamatok, megoldások kidolgozása valaminta folyamatfejlesztések menedzselése, projektek vezetése lenne.Ezenkívül számítunk rád az érintett üzleti területekkel és az IT-val való kapcsolattartásban is,a különböző riportok, mutatószámok fejlesztésében és kialakításában ésa szabályzatok készítésében és véleményezésében is.Mi hiszünk abban, hogy a Groupama nem csak munkahely, hanem egy közösség, egy családias, fiatal, jókedvű csapatban töltheted mindennapjaid,megismerheted a biztosítási termékek és folyamatok működését,nálunk hasznos és megbecsült munkát végezhetsz,kényelmessé tesszük a munkanapodat a Home Office lehetőségével,figyelünk a mentális és fizikai egészséged megtartására egészségprogramok, támogatások, előadások, rendszeres gyümölcsnap,a Városliget melletti irodánk könnyen megközelíthető:
előttünk áll meg az 1-es villamos, de ha bicajjal vagy motorral jössz, használhatod a fedett tárolónkat, a távolsági közlekedést pedig 100%-ban finanszírozzuk.Legalább 1 éves üzleti elemzői vagy folyamatszervezői tapasztalat van már a hátad mögött,dolgoztál már pénzügyi szektorban,ismersz folyamatvizualizációs eszközöket,képes vagy strukturált és módszeres megközelítéssel dolgozni, de nyitott vagy a kreatív megoldásokra is,magabiztos Excel felhasználó vagy,gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz írásban és szóban egyaránt,szereted önállóan végezni a munkát és bátran képviseled a területed és elképzeléseidet,nem okoz gondot számodra, ha angol nyelvű anyagokban is el kell igazodnod.Van már gépjármű kárrendezési területen folyamatismereted,tudod hogyan kell egy projektet vezetni,van már IT rendszerszervezési, üzleti specifikációk készítésében gyakorlatod,műszaki-informatikai és/vagy közgazdasági területen szerezted a végzettséged.