Folyamat Mérnök Tht

Prettl electronics hungary kft. - Érdi Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Nyomtatott áramköröket gyártó gépek, berendezések üzemeltetése, programozása mint:
szelektív forrasztó gép, hullámforrasztó gép, panel marás, lakkozás-diszpenzálás,Szerszámok, maszkok tervezése, fejlesztéseKarbantartó osztály szakmai oktatásaGyártási folyamatokhoz tartozó rendszerek üzemeltetése, fejlesztéseBel-és külföldi kollégákkal/beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás, projekt munkaKellemes, csapatorientált vállalati légkör és igényes munkakörnyezetCafatéira 30.000 forint / hó nettó100% bejárási támogatás tömegközlekedés esetén / vagy üzemanyagtámogatás 25 Ft/kmEgyéni karriertervezés, hosszútávú biztos munkahelySzakmai tréningeken való részvételGyümölcsnapKávéautomaták kedvezményes vásárlási lehetőséggelMunkatársi ajánló programGépészmérnöki vagy Mechatronikaimérnöki végzettségKözépfokú angol és- vagy német nyelvtudás szóban és írásbanElektronikai iparban, autóiparban vagy PCB gyártásban szerzett tapasztalatÖnálló munkavégzéskiemelkedő probléma megoldó és kommunikációs készségFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekNémet nyelvtudásSzakmai tapasztalat nyomtatott áramkörök gyártásábanAutó ipari ismeretekIPC ismeretekReleváns szakami tapasztalat