Fogászati Asszisztens - Székesfehérvár

Medicover egészségközpont zrt. - Székesfehérvár
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Páciensek személyes fogadásaA fogorvosok munkájának segítése, asszisztensi feladatok ellátásaFogászati műszerek karbantartásának felügyelete, sterilizálásaÁltalános asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokábanMunkarend heti 40 óra, bejelentett munkaviszonnyal, hétvégi munkavégzés NINCS!Remek szakorvosok melletti önálló munkavégzésBefogadó, támogató csapatot,Tanulási, fejlődési lehetőséget,Kitűnően felszerelt, prémium rendelőt,Belvárosi, exkluzív környezetet,Stabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország egyik vezető magán-egészségügyi és fogászati szolgáltatójánálMunkavégzés helye:
SzékesfehérvárSzakirányú végzettségÉrvényes működési engedély, oltási könyv elengedhetetlen!!Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalatTöbb székes rendelőben és beutaztatott páciensekkel szerzett gyakorlatBővített sugárvédelmi tanfolyami végzettség