Fogászati Asszisztens/Dentálhigiénikus

Molnár-medical fogászati és fogsebészeti kft. - Nagykanizsa
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Családias fogászatunk mind pénzügyileg, mind emberileg megbecsüli munkavállalóit.

Új kollégát keresünk, aki fogászati asszisztensként/dentálhigiénikusként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz az orvosoknak való asszisztálás és a munkájának segítése.
Bővebben arról, miben számítunk majd rád:
Asszisztálás és ahhoz tartozó fertőtlenítések, sterilezés
Technikákkal való kapcsolattartás
Rendelők rendben tartása, feltöltése
Kezelési tervek írása
Röntgen készítése (megfelelő papír esetén, mely nem kritérium)
Fontos, hogy:
Könnyen dolgozz csapatban
Legyen jó kommunikációs készséged
Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
Örülünk, ha
Ismered a német/angol nyelvet
Szereztél már tapasztalatot fogászati területen
Magabiztosan kezeled az excelt, google szolgáltatásokat
Amit kínálunk
Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
Vonzó juttatási csomag
Munkavégzés helye
9400 Sopron, Várkerület 43.
Munkabér
Nettó
550 000 - 650 000
Ft /hó