Főelosztóhálózati És Alállomási Projektirányító Győr

E. on észak-dunántúli áramhálózati zártkörűen működő részvénytársaság - Győr
30+ napja (07/05/2024)

munkaköri leírás

Nagy beruházási összértékű távvezeték létesítési, rekonstrukciós beruházási projektek vezetése. A koordináló szerep ügyfeles munka esetében a szerződés elfogadásától -, nem ügyfeles munkák esetében a tervfeladatlap létrejöttétől a tervezési, beszerzési, anyagbiztosítási, kivitelezési folyamatokon keresztül a műszaki, gazdasági elszámolási feladatokig aktiválás tart. Fő feladatok:
projekt ütemterv elkészítése, véghatáridő biztosítása,feladatok, ütemek kontrollja időben megtörténik, aminek kell,elvárt folyamat szerinti lefutás és értintettek bevonásának biztosítása projektcsapat felállítása,döntés előkészítése változás esetén és előterjesztése a döntéshozók felé,elakadások eszkalálása,transzparencia és információáramlás biztosítása,riportok, beszámolók összeállítása,folyamatos kapcsolattartás a projektbe bevont szervezetekkel,projekt megbeszélések összehívása, nyomon követése,beruházás kiírása terveztetés, kivitelezés,hatósági engedélyek beszerzése,tenderezés-bírálat,vállalkozók kiválasztása,szerződéskötés,kiviteli tervek zsűriztetése, ellenőrzése,helyszíni bejárás, minőségi ellenőrzés ,részvétel az üzembehelyezéseken,műszaki átadás-átvétel, üzembe helyezés lebonyolítása, zárása,utókalkuláció.Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-aÉves bruttó 300.000 Ft cafeteria keretÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásÁramdíj kedvezményCsoportos élet- és baleset biztosításBiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokraKedvezményes üdülési és sportolási lehetőség Munkavégzés helye:
Győr Villamosmérnöki végzettségLegalább 3 év szakma specifikus munkatapasztalatVillamos műszaki ellenőri végzettség ME-EN-VI megléte előnyt jelent. Amennyiben a jelölt ezzel nem rendelkezik, kötelezettség vállalás szükséges annak 1 éven belüli megszerzéséreSzakma specifikus szoftverek AutoCAD ismerete„B” kategóriás jogosítványProjektvezetési ismeretek, gyakorlatAlapszintű főelosztóhálózati technológiai ismeretek