Flottaértékesítő

Niscar kft. - Budapest
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Több márka flottaképviselete és az értékesítési folyamat teljes körű lebonyolításaRégi ügyfelek újraaktiválásaÚj partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítéseCégvezetők, döntéshozók felkeresése egyedi igények felméréseAjánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolításaA cég és a márka hiteles, szakmai képviseleteÉrtékesítési riportok készítéseMaximális szintű ügyfél-elégedettség biztosításaKiemelkedő jövedelem, juttatási csomagVáltozatos és önálló munkavégzési lehetőség,Hosszú távra tervezhető állás,Jó csapat, és jó munkakörülményekCégautó.Minimum középfokú végzettség5 éves márkakereskedői értékesítési tapasztalatMS Office szoftverek magas szintű ismereteHatékony munkavégzés képessége, problémamegoldó-készségKiváló kommunikációs képességekB kategóriás gépjármű vezetői engedélyangol nyelvtudás Személyes kompetenciák:
MegbízhatóságProaktivitásÖnálló, precíz munkavégzésHiteles, határozott fellépésKiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készségÜgyfélorientált gondolkodásCsapatban való együttműködés