Flotta Operátor

Supernova intertrans kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezeléseFuvarfeladatok nyomon követése, kiadása, végrehajtásának folyamatos ellenőrzéseA fuvarszervezéshez kapcsolódó problémák megoldása és lebonyolítása, napi szintű kommunikáció társosztályokkalA Supernova Intertransnál egy fenntartható vállalat részévé válhatsz és munkáddal egy dinamikusan fejlődő, stabil cég hírnevéhez járulhatsz hozzá. A cég fő tevékenysége az FTL fuvarozás. A nap 24 órájában elérhető vevőszolgálatunk folyamatosan dolgozik azon, hogy az FMCG, E-Commerce, Automotive, HIGH-TECH ügyfeleink részére a megállapodott szolgáltatásokat, információkat tudjuk biztosítani. Ha szeretnél szakmailag fejlődni és új feladatköröket megismerni akkor csatlakozz hozzánk!Középfokú végzettségFelhasználó szintű számítógépes ismeretekAETR/561 alapismeretekKözúti árufuvarozási tapasztalatTerhelhetőségHasonló területen szerzett tapasztalatTervezési és szervezési feladatokba szerzett tapasztalat