Fizikus

Randstad hungary kft. - Szeged
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk a világ legmodernebb és leginnovatívabb méréstechnikai megoldásait kínálja saját gyártású és fejlesztésű termékükkel. Szakterületük a mérgező és korrozív komponensek azonosítása különböző vegyi anyagokban távvezérlés útján. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk új munkatársat Fizikus munkakörbe.
Részvétel a legújabb méréstechnikai eszközök fejlesztésében és tesztelésében
Kísérletek tervezése és lebonyolítása a minőségbiztosítási követelmények szerint
Minták elemzése és a szennyeződések molekuláris szintű meghatározása lézeres technológia alkalmazásával
Adatok kiértékelése és dokumentálása
Elvárások / Requirements
Fizikus BSc vagy MSc végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
Érdeklődés az innovatív technológiák és a méréstechnika iránt
Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való alkalmasság
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére és használatára
Inspiráló és támogató munkakörnyezet
Szakmai fejlődési és karrierlehetőségek egy nemzetközi szinten elismert cégnél
Rugalmas munkaidő

Jelentkezzen most a következőre:
Fizikus