Finance Officer

Trenkwalder - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Feladatok
Kockázatkezelés és belső ellenőrzés
Biztosítani a pénzügyi politikák, folyamatok és eljárások alkalmazását
Támogatni a belső és külső audit ajánlások végrehajtását, szükség esetén
Hozzájárulni a pénzügyi politikák, folyamatok és eljárások tervezéséhez, kidolgozásához és felülvizsgálatához, szükség esetén
Hozzájárulni a pénzügyi kockázatértékelésekhez a projektjavaslatokhoz kapcsolódóan, szükség esetén
Pénzügyi irányítás és kontroller szerep
Biztosítani az elszámolási szolgáltatásokat és összekapcsolni a kincstárat a számvitellel a banki kivonatok letöltésével az online banki rendszerből
Elsődleges felülvizsgálóként működni az utazási jelentések online rendszerben
Elvárások
Felsőfokú végzettség
Pontos, precíz munkavégzés
MS Office programokban való jártasság
Releváns pénzügyi területen megszerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk
Kiegészítő egészségbiztosítás
Távmunka lehetőség
Cafeteria rendszer
Önkéntes Egészség/Önkéntes Nyugdíjpénztár
Otthoni internet költségének térítése
Közlekedési bérlet költségének térítése
Óvoda/bölcsőde költségeinek térítése
Munkával kapcsolatos utazási biztosítás térítése
Szemüveg költségtérítése
Munkavégzés helye
Budapest