Field Application Engineer

Viapan „dologidő” kft. - Pécs
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Izgalmas kihívások, változatos munkakör, multi közeg - ez és még sok más vár Rád, ha jelentkezel partnerünk mérnöki pozíciójára.
Főbb feladatok
Technikai támogatás:
technikai és értékesítési támogatás biztosítása mind az értékesítési csapatnak, mind az ügyfélnek a csatlakozók és kábelköteg-tervezések terén.
Ügyfélkapcsolatok kezelése:
Kapcsolatok létrehozása és fenntartása a kulcsfontosságú döntéshozókkal;
ügyfelek fejlesztése ésügyfélnyilvántartás vezetése a tervezési és projekttevékenységekről.
Szakértői támogatás:
műszaki / kereskedelmi összekötőként működik a gyár mérnöki és belső értékesítési csapatával valamint az ügyfélbázis között
Értékesítés támogatása:
üzleti lehetőségek azonosítása és fejlesztése a kijelölt értékesítési régión és piacon belül
Segítségnyújtás:
Értékesítési tervek és stratégiák kidolgozásában, megvalósításában és kezelésében a célok elérése érdekében
Milyen szakmai követelményeknek kell megfelelni?
Mérnöki diploma (preferáltan villamosmérnök)
Tapasztalat csatlakozókkal / kábelkötegekkel, előnyösen autóiparból
2D rajzok és STP fájlok olvasásának képessége
Előny a globális csapatokkal végzett munkatapasztalat
Önálló munkavégzés
Utazási hajlandóság, érvényes EU útlevél (ebben a pozícióban számoljEurópán belüli ügyfél látogatásokra)
Mit ajánl a cég mindezért?
Korrekt fizetést, éves bónuszt, cafeteriát
Szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget
Tréningeken, képzéseken való részvételt
Szakmailag kiemelkedő, jólképzett csapatot, fejlődést ösztönző kellemes munkahelyi légkört