Felszolgáló

Trinity gasztronómia kft. - Budapest
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

A világhírű angol chef, Jamie Oliver budapesti éttermébe keresünk olyan felszolgáló kollégákat, akik csapatjátékosok, könnyen megtalálják a közös hangot a munkatársakkal, hosszú távon terveznek, illetve ismerik és szeretik az olasz konyhát. Az étterem rendkívüli népszerűségnek örvend mind a hazai, mind a külföldi vendégek körében, naponta több száz vendéggel.Légy Te is része az utánozhatatlan hangulatnak!Főbb feladataid lesznek:
Rendelések felvétele, ételeink magas színvonalon történő szervírozása;
A pálya folyamatos felügyelése;
Gördülékeny együttműködés a pultos és szakács kollégákkal;
Vendégeink minden elvárását felülmúló kiszolgálása, hogy legközelebbi látogatásuk során, biztosan gondoljanak ránk!Amit kínálunk:
Modern munkakörnyezet és felszerelés;
Minőségi alapanyagok;
Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér;
Fejlődési és előrelépésilehetőség szakmai tréningekkel;
Sporttámogatás AYCM kártyával;
Belső ajánlási program;
Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben;
Rugalmas és kiszámíthatóbeosztás, versenyképes fizetés;
Személyzeti étkezés;
Fiatalos, dinamikus, elhivatott csapat.Téged keresünk, ha:
Legalább 1 éves tapasztalatod van a felszolgálás területén;
Figyelmességeddel és odaadásoddal vendégeinket visszatérésre ösztönzöd;
Szorgalmas munkáddal szeretnél jól keresni;
Őszinte, megbízható, vidám és nyitott vagy;
Profin végzed a munkád, de fontos, hogy közben jól is teljen az idő;
Társalgási szinten beszélsz angolul.Hab a tortán, de nem feltétel:
Külföldön szerzett munkatapasztalat;
Ha teljes munkaidőben keresel állást.

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló