Felszolgáló

Atlantic invest kft. - Kisköre
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A nagy forgalmú Tisza-tavi tókerülő kerékpárút, és szabadvízű strand mellet elhelyezkedő apartmanpark területén található éttermünkbe keresünk felszolgáló/pincér/pultos pozícióra személyzetetVendégek szakszerű kiszolgálása A’la carte, félpanzió, reggeli, rendezvényekRendelések felvételeAsztalok leszedése és megterítéseRendelések felvételeSzínvonalas étel- és italszervíz nyújtásaFruitsys rendszer használataFizettetésVendégelégedettség biztosításaMagabiztos tudás az étterem étel-és italkínálatárólMunkába járás támogatása, vagy szálláslehetőségMunkaruha Munkaidő alatt étkezés biztosításaVersenyképes órabér, borravaló és szervízdíjSzakmai csapat, családias hangulat, csapatépítő programokLegalább 1 éves tapasztalat hasonló területenFelszolgálói végzettségÖnálló, precíz munkavégzésCsapatjátékosMegbízhatóságRugalmasságTerhelhetőségVendégközpontú gondolkodásSzállodában szerzett tapasztalatFruitsys szoftver ismereteAngol nyelvtudás

Jelentkezzen most a következőre:
Felszolgáló