Felszolgáló-Pultos

Viniczai kitchen kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Munkájára, és önmagára igényespultos-felszolgáló, szakács kollégát keresünk heti 3-4 napra. Akár pályakezdőt is, aki elkötelezett a szakma iránt, és tanulni fejlődni szeretne. Kedves, megbízható, dolgozni akaró, és tudó jelentkezőket várunk.Főbb feladatok, munkák:
Felszolgálói feladatok ellátása hétköznap délben menüztetés, délután ill. hétvégén a' la carte rendszerbenVendégtér rendben, ill. tisztán tartásaElviteles rendelések felvétele, összekészítéseFizettetés, Felszolgálói feladatok ellátása hétköznap délben menüztetés, délután ill. hétvégén a' la carte rendszerbenVendégtér rendben, ill. tisztán tartásaElviteles rendelések felvétele, összekészítéseFizettetésAmit kínálunk:
Családias légkörKiváló munkakörülményekSzemélyzeti étkezésBejelentett munkaVersenyképes fizetésAz álláshoz tartozó elvárások:
1-3 év szakmai tapasztalatSzakirányú végzettségAngol vagy német társalgási szintű nyelvtudásÖnállóság, vendégorientáltságRugalmas beosztás heti 3-4 nappultos-felszolgáló kollégát keresünk heti 3-4 napra. Akár pályakezdőt is, aki elkötelezett a szakma iránt, és tanulni fejlődni szeretne. Kedves, megbízható, dolgozni akaró, és tudó jelentkezőket várunk.