Felszolgáló-Pultos

Médamé kft. / waterfront lodge - Dunapataj
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Olyan munkaerőt keresünk, aki:
- megbízható, hatákony, gyors és pontos kiszolgálás mellett képes szoros együttműködésre a csapat többi tagjával- üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése, például a vendégtér előkészítése a nyitásra vagy az árukészlet figyelemmel kisérése- vendégek fogadása, foglalások kezelése- rendelésfelvétel- ételek, italok ajánlása a vendégek különleges igényeinek figyelembevételével- folyamatos figyelem a vendégek igényeire- számla kiállítása, pénztárgép kezelése, fizettetés- vendégtér tisztántartása Mi olyanok vagyunk, akik:
- hosszútávú, egész éves munkalehetőséget, versenyképes fizetést, fizetett szabadságot biztosítanak - utazást támogatják- megbecsülik kollégáikat anyagilag, erkölcsileg- folyamatosan fejlődnek, akinél nincs két egyfroma nap- gyönyörű, panroámás munkakörnyezetet biztosítanak a dolgozóknak- kiemelkedő csapatszellemben és munkhelyi környezetben tudnak dolgozni- csapatépítő rendezvényeket és utakat szerveznek, karácsonyi party ajándékokkalOlyan kollégát keresünk, aki:
- szeret csapatban dolgozni, - kedves, figyelmes és motiválja a változatos munka- esti és hétvégi munka nem okoz neki problémát- lelkes, energikus, proaktív és mindemelett képes pontosan és precízen dolgozni - felszolgálói tapasztalat- nyelvismeret - angol és/vagy német- jogosítvány