Felnőttképzési Szakmai Munkatárs

Nemzeti tehetség központ - Bajai Járás
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Felnőttképzési szakmai munkatárs
Fedezd fel velünk a tehetséged!
Érdekel a tehetségfejlesztés és mások inspirálása? Csatlakozz a Nemzeti Tehetség Központ csapatához, ahol te magad is tehetségeket karolhatsz fel és egy olyan közösség része lehetsz, amely hisz abban, hogy mindenkiben rejtőzik valami különleges! Legyen a tiéd a lehetőség, hogy inspirálj és motiválj!
Csatlakozz, éld át azokat a felejthetetlen pillanatokat, amikor fiatal tehetségek álmait valósággá változtatod. Pályázatainkkal, mentorprogramjainkkal és eseményeinkkel mindennap hatást gyakorolhatsz a tehetségek jövőjére. Nem csak egy állást kínálunk, hanem értékes élményt, fejlődési és kibontakozási lehetőséget is.
A Nemzeti Tehetség Központ csapatában megtapasztalhatod a kölcsönös tisztelet, az együttműködés és a támogatás erejét, melyek központi szerepet kapnak minden tevékenységünkben.
Főbb feladatok:
A felnőttképzési szakmai vezető munkájának támogatása,
Képzési dokumentáció és adatszolgáltatás előkészítése, szakmai összegzések készítése,
A minőségbiztosításhoz kapcsolódó összegzések készítése, részvétel az értékelő dokumentumok elkészítésében (elégedettségmérés, oktatói visszajelzés),
Felnőttképzési önértékelési folyamat teljes körű támogatása, részvétel a lebonyolításban és az értékelésben,
Együttműködés a képzési programok elkészítésében és engedélyeztetésében,
A felnőttképzéshez kapcsolódó nyilvántartások naprakész vezetése, részvétel az értékelő folyamatokban.
Téged keresünk, ha:
Jövőorientált vagy,
Projektszemlélettel bírsz,
Szereted a modern, de családias légkört,
Hiszel benne, hogy a tehetséggondozás közös, társadalmi ügyünk és teszel is ezért
Felsőfokú végzettség,
Felhasználói szintű MS Office ismeret,
Önálló, precíz munkavégzés,
Csapatmunkában való hatékony részvétel,
Megoldásorientáltság.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Projekt szakmai koordinációjában vagy projektvezetésében szerzett tapasztalat,
Hasonló munkakörben szerzett 2-5 éves tapasztalat,
Szakirányú képzettség.
Jelentkezési határidő:
2024. április 30.
Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzzal, „felnőttképzési szakmai munkatárs” megjelöléssel.