Felelős Műszaki Vezető Köf

E. on észak-dunántúli áramhálózati zrt. - Fejér Megye
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

Az elosztóhálózati beruházások építési-szerelési munkáira vonatkozó jogszabályok szakmai és minőségi követelmények, kötelező hatósági előírások, továbbá az építésügyi hatósági létesítési engedélyek betartatása, azok az általa vezetett építkezésen való ellenőrzése,építési napló vezetése, ellenőrzése és lezárása,építőipari kivitelezési tevékenység munkafolyamatainak szakszerű megszervezése, irányítása és ellenőrzésea kivitelezés során a technológiai, a munkavédelmi és az egészségügyi előírások betartatásaaz azonnali intézkedést igénylő építési műszaki feladatok meghatározása és irányítása,átadás-átvételi eljárásban, a használatbavételi engedélyezési és tudomásulvételi eljárásban, az egyszerű bejelentéshez kötött építési tevékenység megvalósulását igazoló hatósági bizonyítvány kiállításának eljárásában való közreműködés és az ehhez szükséges nyilatkozatok megtétele,projektek ütemezése, munkakiadás, eszközök, anyagok, erőforrások meglétének támogatása és ellenőrzésefigyeli a külső piacon a lehetőségeket és részt vesz a pályázatok készítésében,projektutóelemzésben való részvétel, utólagos hatékonyságvizsgálat, információ átadása az érintettek részére, javaslattétel a hatékonyabb működés érdekében,kiviteli terv zsűrizésében, priorizálásában való közreműködés technológiai, anyag és szolgáltatás szempontból véleményezi a kiviteli tervet,közreműködik az új technológiák anyagok, eljárások, eszközök létesítésnél történő bevezetéséért, tudás átadást végez,részt vesz balesetek, kvázi balesetek ismertetésében és kiértékelésében a létesítési csapatoknálEl tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.Villamosmérnök végzettségMV-VI felelős műszaki vezetői jogosultság villamosság:
erősáramú föld feletti és föld alatti vezetékek, átalakító- és kapcsolóberendezések építésének felelős műszaki vezetése, korlátozás nélkül3-5 év releváns szakmai tapasztalatWINDOWS és MS Office használatSAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismereteB típusú jogosítványnapi szintű utazási hajlandóság az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. teljes ellátási területénhatározott fellépésjó kommunikációs képességönálló munkaszervezés, munkavégzésmagas szintű probléma megoldó képesség