Fejlesztőmérnök

Int-solution üzleti tanácsadó kft. - Nyíregyháza
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Milyen feladatokért felelsz a pozíció betöltése során:
Felvonófülke tervezése
3D és 2D-s rajzok-modellek létrehozása
BOM-ok (anyagjegyzékek) készítése
Műszaki kiértékelések elvégzése annak érdekében, hogy az összes előírt leszállítandó termék követelménye teljesüljön
Projektek nyomon követése az ötlettől a sorozatgyártásig
Együttműködés a magyarországi és egyéb országok béli termeléssel és azon társterülettel amelyek közreműködését az épp aktuális project megkívánja
Mire lesz szükséged a pozíció betöltése kapcsán:
Gépészmérnöki alapdiplomára vagy ezzel egyenértékű, a munkakörhöz kapcsolódó felsőfokú végzettségre
Legalább 3 év gyakorlatra, vagy hasonló multinacionális környezetben szerzett tapasztalatra
3D CAD tervezőszoftverek magabiztos használata, fémlemezek területén szerzett tapasztalat (előnyben részesítendő a SolidWorks)
Gyártási technológiákban szerzett tapasztalatra
Parametrikusan változó méretű termékek tervezésében szerzett tapasztalat előny
Folyékony angol nyelvtudásra írásban és szóban egyaránt
Előny:
FEM elemzésekben szerzett tapasztalat (végeselem-elemzés vagy FEA)
Személyiségre vonatkozó elvárások:
Pozitív, proaktív, energikus, részletorientált és analitikus személyiség.
Nyitottság a folyamatos tanulásra
Erős kommunikációs készségek, meggyőző képesség, problémamegoldási képesség
Dinamikus környezetben való munkavégzéshez szokott, rugalmas gondolkodásmód
Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:
Multinacionális környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Fejlődési lehetőség
Versenyképes bér és juttatási csomag
Színvonalas, támogató munkakörnyezet
Utazási költségtérítés
Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám:
XVI-M-001/3777-2/2013