Fejlesztőmérnök

Ecseri kft. - Pest Megye
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Részt vesz az ajánlatadási szakaszban az öntvények gyárthatósági vizsgálatában, javaslatot tesz az optimalizálásra, prezentációt készítÖntvények optimalizálása, csokortervek elkészítése és szimulációja, a gyártásukhoz szükséges mérő, ellenőrző, megmunkáló készülékek tervezése 3D környezetbenFelelős a termékfejlesztéshez szükséges műszaki dokumentációk elkészítéséért a vállalat tervezési, ellenőrzési eljárásaival összhangban. APQP folyamat betartása, és a dokumentációk elkészítésében részvételkutatás, fejlesztés és termékbevezetés során felmerülő problémák analizálása, helyesbítő intézkedések bevezetésének aktív részvételbemintázás, termékgyártás során keletkezett minőségügyi problémák, selejtokok elemzése, megoldási javaslatok kidolgozásaPDCA elvű hibafeldolgozás, Lessons learnt készítése, és felhasználása a későbbi fejlesztésekbenaktív részvétel az öntöde és megmunkáló üzem technológiai folyamatának megtervezésében, kidolgozásábanaktív részvétel a cég folyamatos fejlesztési és javító tevékenységeibebér egyedi megállapodássalszakmai kiállításokbelföldi és külföldi tanulmányi utak, vevői látogatásokmodern munkahelyi légkörazonnali munkakezdési lehetőségváltozatos feladatokdöntési szabadságúj projektek indításában való részvételösztönző, dinamikus munkakörnyezethosszú távú munkalehetőség – stabil, piacon elismert vállalati háttérFelsőfokú műszaki/mérnöki diploma gépészmérnök, mechatronikai mérnök, kohómérnökKommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatAPQP, FMEA, PPAP eljárások ismereteCreo vagy Solidedge tervezőrendszerek ismerete, Catia V5 ismeret előnyönálló munkavégzésfegyelem a határidőtartásbannyitottság az új szoftverek, gépek, és gyártási technológiák megismerésére és alkalmazására