Fejlesztőmérnök - Villamosmérnök

Melon hr technology kft. - Sződliget
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

10 éve stabilan működő, 100% magyar tulajdonú AltonTech Kft. keresi új Fejlesztő mérnök - Villamosmérnök kollégáját autóipari tesztberendezések fejlesztéséhez!
Feladatok
Koncepcióképzésben és ajánlatkészítésben való részvétel, költségbecslés
Tervezés önállóan és csapatban
A tesztberendezés hardverének megtervezése
A tesztberendezés mérőprogramjának/működtető programjának elkészítése
Műszaki támogatás nyújtása a berendezés leszállítása után
Csapatmunka a géptervezőkkel, automatizálás közös tervezése
Meglévő berendezések – gépek átalakítása vevői igényeknek megfelelően
Vevővel való egyeztetés a fejlesztés során
A berendezés építési folyamatának koordinálása villamos szempontból
Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
Dokumentáció készítés
Elvárások
Villamosmérnöki végzettség
Legalább egy objektum orientált programnyelv ismerete, C# preferált
MS Office felhasználói tudás
Kommunikáció képes angol nyelvtudás, elsősorban írásban /Specifikációk és katalógusok olvasása, dokumentáció készítése, vevői és beszállítói kapcsolattartás (legfőképp írásban). /
Hajlandóság – körülbelül havi szintű – belföldi kiszállásos munkák elvégzésére
Nyitottság az új ismerek iránt
Önállóság, felelősségvállalás, precizitás
Problémamegoldó-, és elemzőképesség
Határidők betartása
Legalább 1 éves gyakorlat legalább programozásban
Előnyök
Programozási tapasztalatok
C#, LabView és TestStand ismerete
Microcontrolleres hardver tervezési gyakorlat
SolidWorks Electrical ismerete
PLC programozási ismeret
B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
Azonnali, hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődés biztosítása
Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
Bejárás támogatás
Céges notebook, mobiltelefon
Cafeteria
Negyedéves jutalmazási rendszer
Munkavégzés helye
Magyarország, 2133 Sződliget