Falugazdász Tanácsadó

Magyar agrár-, élelmiszergazdasági és vidékfejlesztési kamara - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Segítesz a tagoknak az igénybe vehető agrár támogatások elkészítésében és benyújtásában pl. egységes kérelem, ismertebb nevén területalapú támogatás;
Te fogod intézni a gazdák őstermelői jogviszonyát, legyen szó létesítésről, módosításról vagy megszüntetésről;
Segítséget nyújtasz a gazdálkodóknak egyes adatszolgáltatási kötelezettségeinek teljesítéseiben;
A támogatásokhoz kapcsolódóan szezonális jelleggel helyszíni szemléket tartasz;
Felméred a mezőgazdaságikáreseményeket, közreműködsz a kárenyhítési kérelmek beadásában;
Általános tanácsadást nyújtasz a KAP releváns pályázatainak vonatkozásában;
Tájékoztatod és segíted a gazdálkodókat az aktuális kérdéseik megoldásában;
Készítesz gazdálkodási eGN és tanácsadási naplókat, nitrátjelentéseket, tápanyaggazdálkodási terveket;
Szakmai rendezvényeket, csoportos tájékoztatókat, fórumokat szervezel és előadásokat tartasz a gazdálkodók segítése érdekében. Munkavégzés helye:
Nemzeti Agrárgazdasági Kamara vármegyei igazgatóságai. A jelentkezem gombra kattintva érhető el, hogy aktuálisan mely vármegyei igazgatóságokon belüli körzetekbe keresünk munkatársat. A felugró oldalon a kulcsszavak mezőbe írd be a falugazdász szót, így megtalálod az összes nyitott pozíciót.A gond nélküli irodai munkavégzéshez minden eszközt biztosítunk számodra, amire szükséged lesz pl.:
mobiltelefon, laptop;
Tőlünk minden szakmai támogatást megkapsz, nem hagyunk magadra;
Évi bruttó 500.000 Ft cafetéria OTP Szép kártyára vagy bruttó bérként is kérhető;
A Medicover klinikáin különféle egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe díjmentesen;
Számít kollégáink véleménye, így a belső képzéseinket ennek mentén igyekszünk formálni;
Bár országos szervezet vagyunk, mégsincs köztünk távolság, különböző rendezvényeken pl. NAK-nap rendszeresen találkozunk személyesen is.Ha rendelkezel befejezett, felsőfokú végzettséggel, előnyként értékeljük, ha ez szakirányú;
Ha van B kategóriás jogosítványod és saját gépjárműved, emellett a vezetés nem okoz problémát számodra;
Mivel sokszor kerülsz személyes kapcsolatba a gazdálkodókkal, ezért fontos, hogy jól és megnyugtatóan tudj kommunikálni;
A folyamataink megkívánják a pontos adminisztrációt, ezért előny, ha van benne tapasztalatod és ez nem jelent gondot neked.