Facility Mérnök

Easyhiring services kft. - Üllő
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Facility mérnök
Nyírbátori multinacionális partnerünk számára keresünk Facility mérnök kollégát!
Épületüzemeltetési feladatkör hiánytalan ellátása. Új gyártási technológiák telepítésének vagy tisztaterek bővítésének támogatása. Épület és gépészet karbantartási munkálatok napi koordinálása. Épületkarbantartó partnercégek, alvállalkozók irányítása. A rábízott terület korszerű, költséghatékony üzemeltetése, működtetése. Folyamatos kapcsolattartás a kapcsolódó termelési területtel.
Felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, épületgépész-, gépész-, létesítménymérnök)
Létesítményüzemeltetés területen, gyártó cégnél szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Kiemelkedő szervező és problémamegoldó készség
Kiváló kommunikációs készség
Önálló, proaktív munkavégzés, rugalmasság

Emelt összegű bejárási támogatás. Fiatalos csapat, korszerű környezet és technológiák. Éves bónusz. Személyre szabott karrierterv.
Munkavégzés helye
Nyírbátor,