Facility Manager Törökbálint

Eviron systems kft. - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az állomány / szerelők / alvállalkozók műszaki támogatása, irányításaEseti hibajavítások kezeléseNaprakész nyilvántartás és műszaki dokumentáció biztosításaKarbantartási rendszer működtetése Árajánlatok kidolgozásaKarbantartási, javítási munkák ellenőrzése a területekenMegrendelőkkel, alvállalkozókkal való folyamatos egyeztetés, tájékoztatásSzakmai fejlődési lehetőség, Versenyképes kiemelt fizetésBiztonságos és hosszú távú stabil háttér, modern irodai környezetTelefon, laptop és gépkocsiBéren kívüli juttatásokKözépfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség előny a szakirányú végzettség, gépész-, hűtéstechnika területenLegalább 3-5 éves FM, szerviz-, vagy egyéb országos koordinációs tapasztalatÜgyfélkezelésben szerzett tapasztalatKözépfokú angol nyelvtudás írásban és szóban előnyt jelentFelhasználói szintű számítógépes ismeretek MS Office – World, ExcelKezdeményezőkészség, nyitottságKomplex látásmódKiváló szervezőkészségHűtéstechnikai szervizvezetésben szerzett tapasztalatKözépfokú angol nyelvtudás írásban és szóban előnyt jelent