Export Területi Képvislő

Poliext kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Külföldi kiküldetések vállalása, ügyfelek látogatásaKapcsolatfelvétel, illetve meglévő ügyfélkör bővítése potenciális ügyfelek feltérképezésévelKiállításokon való személyes részvétel potenciális ügyfelek azonosítására, illetve kapcsolati tőke növelésére a meglévő ügyfelekkelEgyüttműködés az export értékesítésben résztvevő kollégákkal és más szervezeti egységekkel egyarántFolyamatos fejlődés a vezetői visszajelzések általÉrtékesítési riportok előkészítése a vezetőség részére elfogadásraKitűzött értékesítési célok elérése kijelölt kereteken belülTermékeink, szolgáltatásaink bemutatása, értékesítése és promótálása személyesen tények, érvek alapján a már meglévő és a potenciális új ügyfelek részére Európai Unió területén belül kijelölt országbanVersenyképes juttatási csomagMobiltelefon, laptopCéges autóAzonnali munkakezdésHatározatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú célokMinőségi és családias munkakörnyezetMS Office felhasználói ismeretek“B” kategóriás jogosítványMotivált személyiségKiváló értékesítési, tárgyalási és kommunikációs készségekTárgyalási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlenNémet és/vagy francia nyelv ismereteÉrtékesítési tapasztalat területi értékesítési képviselőként