Export Manager

Stella zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Új export értékesítési piacok, lehetőségek és potenciális partnerek felkutatásaProfesszionális hajápolók, kozmetikumok, eszközök, gépek, szalonberendezések értékesítéseVállalati brand képviselete nemzetközi szinten, kiállításokon, rendezvényekenNemzetközi szépségipari kiállításokon való részvételÜzleti tárgyalások, szerződéskötések készítése, lebonyolításaÉrtékesítésnövelő módszerek, eszközök kidolgozása, árbevétel növeléseKimutatások, jelentések készítése, piacfigyelési feladatok ellátásaSzerződések készítése, megkötéseKiszállítások, engedélyek intézéseNemzetközi üzleti kapcsolatokVonzó juttatási csomagKiküldetésekMunkaidő:
8 órás munkaBejelentett állásMunkabér:
megbeszélés és szakmai tapasztalat alapjánFelsőfokú szakirányú végzettség ésAngol tárgyalóképes nyelvtudás:
írásban és szóbanJó kommunikációs képességTöbb éves tapasztalat nemzetközi kereskedelmi /értékesítési területenÜgyfélközpontúság, eredményorientáltság, kezdeményezőkészség, kreativitás, terhelhetőség, megbízhatóság, önállóságMs Office ismerete, használataErkölcsi bizonyítványMinimum 3-5-éves – lehetőleg egy helyen eltöltött – tárgyi gyakorlatA szépségiparban szerzett nemzetközi szakirányú gyakorlatLinkedIn-en történő kapcsolatépítésReferencia