Éttermi Munkatárs

Arrabona burger kft. - Győr
30+ napja (07/05/2024)

munkaköri leírás

Rendelések elkészítése burgerek, saláták, snackkekVendégek teljes körű kiszolgálása, rendelés felvétele, kasszázásMunkaterület tisztán és rendben tartásaUtalással 8 órás bejelentéssel Nettó 320.000 Ft + bónusz + jatt4-6 órás műszakban óránként extra +200 FtSzemélyzeti étkezés munkanapokonÁllandó 30%-os kedvezmény bármelyik ZING BURGER étterembenIgényes, rendezett munkahelyFizetett szabadságPontos fizetést minden hónap 10-igHosszú távú munkalehetőség covid biztos munkahelyLegyél pontos és igényes a munkádra és a munkakörnyezetedreTudj csapatban dolgozni saját feladataidat önállóan tudd végezni és vedd észre hol és hogy tudsz a többieknek segíteniSzámíthassunk rád hetente 4 napon rugalmas, heti beosztásbanA pozíció elnyeréséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalatMindig pontosan érkezel a munkábaHosszú távra tervezelNem jelent számodra problémát kasszában a pénzkezelés és a vendégek udvarias, kedves kiszolgálásaSzereted a pörgéstSzeretsz fejlődni, és figyelmesen új feladatokat, dolgokat megtanulni te is taníthatsz nekünkSzereted a tiszta, rendezett környezetet