Éttermi Főnök

Danubius hotels zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Irányítod és koordinálod a vendéglátó egység/műszak üzemelését, valamint aktívan részt veszel a különböző termékek és szolgáltatások értékesítésébenAz üzemelés előtt rövid eligazítást tartasz a felszolgálóknak, átbeszélitek a napi sajátosságokat és egyeztetsz a munkatársakkal az operatív feladatokrólÜdvözlöd a vendégeket és ha szükséges, segíted a csapatot a rendelések felvételében isEllenőrzöd a szolgáltatás folyamatát és figyelemmel kíséred a beosztottak munkájátKapcsolatot tartasz a szálloda többi részlegével a vendégigények maradéktalan kielégítése érdekébenAz adminisztrációs feladatok elvégzése is a mindennapi munkád része leszKiszámítható, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy nemzetközi nagyvállalatnál, ahol számít a véleményed!Szakmai tréningeket szervezünk, támogatjuk az önképzést. Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted akár Szép kártyára, vagy plusz bérként is. Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap és gondoskodunk a munkaruhádról. A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban. Legalább 3 éves tapasztalatot szereztél már hasonló pozícióbanMagabiztosan beszélsz angolulDolgoztál már a Micros Symphony programmalFelhasználói szinten ismered a MS Office programokatVendégközpontú, megoldásfókuszú gondolkodásmód jellemez