Étteremvezető-Helyettes - Biatorbágy

Kfc - Biatorbágy
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az étterem csapatának koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtéseA KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosításaÚj munkatársak toborzása és kiválasztásaAz étteremben dolgozók beosztásának és bérköltségének tervezéseMegfelelő tréningek biztosítása a kollégák számáraMunkatársak motiválása, mentorálása, csapatépítő programok szervezéseÁtlag bruttó 600. 000Ft/hónap*Valódi karrier- és fejlődési lehetőségKedvezményes étkezésBónuszok, csapatépítés és dolgozói kedvezményekProfesszionális betanulás és manager tréningelérhető bér 8 órás munkarendben, mely sikeres certifikációt követően az alapbérből és a teljesítmény alapú bónuszból tevődik összeVan tapasztalatod vendéglátás területénVezettél már csapatotTulajdonosi szemlélettel rendelkezelKiváló problémamegoldó képességed vanPozitív, társaságkedvelő és energikus vagyNálunk menedzserként hozhatsz saját döntéseket, megvalósíthatsz bármilyen ötletet, és professional’s tréningek segítségével fejlődhetsz! Egy olyan biztonságos munkahelyen, ahol a pörgés mellett jól is érezheted magad a csapatban, és valódi karrierlehetőségek várnak Rád.