Étterem Vezető (Food And Beverage Manager)

Betekints wellness és konferencia hotel - Veszprém
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

A veszprémi négycsillagos Betekints Wellness és Konferencia Hotel**** csapatába keresünk
Étterem vezető (Food and Beverage Manager)
Pozícióba.
Főbb feladatok, munkák:
A vendéglátó egység napi működésének biztosítása, felügyelete;
Az F&
B terület gazdaságosságának fenntartása;
Az alkalmazottak betanítása, szakmai irányítása, ellenőrzése, beosztása, munkajogi szabályok betartása;
Kiváló vendégkiszolgálás megtartása és erősítése, a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése;
Az étterem tisztaságának biztosítása, az általános HACCP előírások betartatása;
A megrendelőkkel ésa vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás;
Rendezvény ajánlatok összeállítása;
Adminisztrációs teendők ellátása, elemzések készítése;
Árurendelési, nyitási, zárási feladatok;
A vezetőséggel valóegyüttműködés, munkájuk támogatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
Min. 3-5 év szakmai tapasztalat, illetve vendéglátásban szerzett vezetői gyakorlat;
Angol nyelv legalább középszintű ismerete szóban és írásban is;
Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
Gasztronómiai trendek ismerete;
Lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés;
Jó kommunikációs ésegyüttműködési képesség;
Vezetői kompetenciák;
Precizitás, megbízhatóság;
Vendégcentrikusság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Veszprém, vagy 25 km-es körzetében lévő lakhely
Amit kínálunk:
Éves állás
Megbízható munkáltatói háttér
Versenyképes jövedelem
Napi egyszeri meleg étkezés