Étkeztetési Koordinátor

Baptista tevékeny szeretet misszió - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Olyan ember illik a csapatunkba, aki szívesen vállal felelősséget a szociális étkeztetési szolgáltatás koordinálásáért, szervezésért, a napi szintű adminisztráció vezetéséért. Olyan munkatársra van szükség, aki szívesen vállalja magára a kapcsolattartó szerepét, mind az ellátottak, mind a helyi szolgáltatók, éttermek tekintetében. Olyan kollégát keresünk, akinek a különböző elégedettségmérések végzése, jelentések készítése, valamint a felettes vezetőkkel történő kapcsolattartás sem okoz gondot.Egy nagyon jó csapat részese lehetsz. A siker kulcsa a csapat. Ahogy egyik vezetőnk mondja:
„együtt még okosabbak vagyunk” Számítunk az ötleteidre, a kreativitásodra. Rászánjuk az időt, hogy mindent megtanítsunk Neked, amit csak tudunk. Képzések révén mi is biztosítjuk számodra, hogy a fejlődés ajtaja mindig nyitva álljon ellőtted. Hogyha kedveled az emberek közelségét, a velük történő kommunikációt és szeretsz másokat koordinálni, szervezkedni, akkor pontosan Rád szabták ezt a munkát! :
Mikor van a munkaidő és hol kell dolgoznod?Munkatársunknak heti 5 napot kell dolgoznia. A napi munkaidő 8:
00-tól 16:
30-ig tart, feladataidat Püspökladány területén kell ellátnod majd. Mit kínálunk?A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből bruttó 326 000 Ft és ágazati pótlékból tevődik össze. Kihívásokkal teli feladatköröket, megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Hogyha napi szinten utaznod kell hozzánk, akkor abban is költségtérítéssel támogatunk. Modern, kellemes és tágas irodai környezetben dolgozhatsz egy inspiráló csapatban. A napi feladataid ellátásához szükséges munkaeszközökről is gondoskodunk.Hogyha nyitott, másokhoz könnyen alkalmazkodó, rugalmas, kedves személyiségnek érzed magad, aki képes az önálló munkavégzésre, illetve lehetőleg már rendelkezik hasonló területen szerzett munkatapasztalattal, akkor pontosan Te vagy a mi emberünk.Rendelkezned kell az 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott szakképesítéssel legalább szociális asszisztens szintű vagy attól magasabb fokú végzettség és B kategóriás jogosítvánnyal.Olyan munkatársat, aki empatikus, türelmes, megbízható, precíz és nem riad vissza a más emberekeért való felelősségvállalástól sem.Olyan jelöltet, akit megoldáscentrikus gondolkodásmód, csapatban történő munkavégzésre való képesség, asszertív, kiváló kommunikációs készség jellemez.