Eszközinformációs Koordináló Területi Referens

Opus titász zrt. - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A térinformatikai alapú villamos hálózati műszaki nyilvántartási rendszer INIS működtetése az alábbiak szerint:
INIS modulgazdai feladatok ellátása.INIS rendszer üzleti oldali üzemeltetése, fejlesztése, adatkarbantartása, kapcsolattartás az informatikai IT szolgáltatóval.INIS adatstruktúrák felügyelete, ellenőrzése, javítása, naprakészen tartása.INIS rendszerrel kapcsolatos funkcionális fejlesztési igények felmérése és specifikálása.A térinformatikai rendszerekben a fogyasztók adatainak naprakész nyilvántartása.Hálózati változásvezetés tevékenységének támogatása, felügyelete, ellenőrzése.Közreműködés térinformatikai rendszerek fejlesztésében, adatépítési projektekben.Kapcsolattartás belső társszervezetekkel, az államigazgatási, a közigazgatási, az iparági és az egyéb jogállású szervezetekkel.Rendszeres és eseti jelentések, beszámolók, elemzések, műszaki statisztikák, riportok, adatszolgáltatások készítése.Versenyképes juttatási csomagÁramdíj kedvezményKiemelkedő premizálási rendszerEgyénre szabható éves cafeteria keretCafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájábanKorlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknélÜdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkelKorlátlan belföldi mobiltelefon használatMobilitás támogatásaFolyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben JELENTKEZZ HOZZÁNK!Egyetemi vagy Főiskolai végzettség - Műszaki geoinformatikai vagy villamosmérnöki.Legalább 3 év munkatapasztalat, ebből 1 év szakma specifikus tapasztalat.Office programok és Outlook teljes körű használata.AutoCAD MAP felhasználói szintű ismeret.Térinformatikai rendszerekkel kapcsolatban szerzett tapasztalat.Angol alapfokú nyelvismeret.Felelősségteljes, pontos, önálló munkavégzés.IBM SPSS Modeler program használata.SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak ismerete.