Értékpapír Back Office Senior Munkatárs

Binx zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az értékpapír és letétkezelési tevékenységek operatív elvégzése, ügyletek feldolgozása, a kapcsolódó feladatok és könyvelések elvégzéseSajátszámlás megbízások rögzítése, ellenőrzése és teljeskörű lebonyolítása transferek, értékpapír átvezetések és zárolások elvégzése KID rendszeren keresztülFolyamatos adatszolgáltatás és hatósági riportok elkészítése, külső partnerekkel történő kapcsolattartásMenedzsment döntéshozatali folyamatának támogatása terméktanácsokkalA Szervezet értékpapír forgalom szempontjából releváns szabályozási háttér és változások követése a mindenkori jogi megfelelés biztosítása érdekében.Részvétel és szoros együttműködés az IT területtel, az ügyféltámogatással, a számlavezetéssel, a szállítókkal, és a szabályozókkal az értékpapírokkal kapcsolatos fejlesztésekben és tesztelésekben.Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony;
Versenyképes bérezés;
Teljesítményhez kapcsolódó éves prémium;
Cafeteria juttatás SZÉP kártya;
Medicover egészségbiztosítási csomag;
Home office lehetőség heti 1-2 nap;
Modern irodai környezet a Graphisoft Parkban.Felsőfokú végzettség3+ év értékpapír ügyletekkel kapcsolatos tapasztalatProjektmunkákban szerzett tapasztalatCsapatjátékos, kooperatívJó elemzési és problémamegoldó készségProaktív, megbízható, képes önállóan dolgozniJó kommunikációs készségAz értékpapír forgalmazás és lebonyolítás szakértelme