Értékesítő

X system zrt. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesítő munkatársat keresünk! - Csatlakozz az Expert műszaki áruház csapatához Vásárosnaményban! Ha családias környezetre és bővülő lehetőségekkel kecsegtető munkahelyre vágysz, jelentkezz hozzánk! Feladataid közé tartoznak majd a kitűzött értékesítési céljaink elérése, vásárlóink udvarias és szakszerű kiszolgálása, pénztárkezelési teendők önálló, felelősségteljes elvégzése, termékkínálatunk és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése. Munkavégzés helye:
Expert Műszaki Áruház, Vásárosnaményteljes munkaidős, 100 %-ban bejelentett munkaviszonyhatározatlan idejű szerződés, három hónap próbaidővelkomplex juttatási csomag piacképes havi alapbér + havi mozgóbérstabil vállalati háttérmunkavégzéshez szükséges ruházat biztosításamunkába járás támogatásaváltozatos feladatok, fiatalos csapatbankellemes munkahelyi légkörkedvezményes vásárlási lehetőségMinimum középfokú végzettségKiemelkedő kommunikációs készség, határozottságGyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képességÖnálló, dinamikus munkavégzés, terhelhetőségÜgyfélközpontú hozzáállásHasonló területeken szerzett tapasztalat„B” kategóriás jogosítványMagasszintű számítástechnikai és műszaki termékismeret előnyKiváló állóképesség, fizikai terhelhetőség

Jelentkezzen most a következőre:
Értékesítő