Értékesítő Mohács

Euronics – vöröskő kft. - Baranya County
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesíts úgy, hogy elérjük a havi terveket, vagy akár túl is szárnyalhatjuk azt. A cél az, hogy minél több elégedett vásárló térjen vissza hozzánk.Te fogadod a vásárlókat, méred fel az igényeiket és támogatod őket abban, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb árucikkettőled függ, hogy a termékek a polcokra kerüljenek a raktárbólnyilván tartod a vásárlók által visszahozott cseretermékeket, megfelelően tárolod a keletkezett csomagolóanyagot, göngyölegetrészt veszel az éves leltár lebonyolításábanszem előtt tartjuk, hogy fejlődhess, ezért biztosítjuk az oktatásodat online, vagy a veszprémi központunkbanalapbér 2024.03.01.-től bruttó 326.000 Ft + teljesítmény alapú bérezésTényleges átlag értékesítő fizetés:
bruttó 415 966 Ft 2023. január-december tényleges átlag bruttó fizetések minden bérelemmel és cafeteriával együtt, a teljes hónapot napi 8 órában ledolgozottak tekintetében.Béren kívüli juttatásaink:
Bruttó 40.000 Ft/hó cafeteria Szép- és Edenred kártya próbaidő alatt is, az első teljes hónaptóllojalitási bónusz már a 6. hónaptól ennek részleteiről tájékoztatunk az interjúnutazás költségtérítésmunkaruhaminimum 8 osztályos végzettségkiváló kommunikációszellemi és fizikai terhelhetőségértékesítésben szerzett tapasztalat