Értékesítő És Termékmenedzser

Worklife hungary - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

100 %-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
ÉRTÉKESÍTŐ ÉS TERMÉKMENEDZSER (fémipari területre)
FELADATOK:

Adatbázis alapján új ügyfelek felkutatása
Kapcsolattartás korábbi ügyfelekkel
Marketing által generált érdeklődők feldolgozása
Ügyféligények feltárása
Ajánlatok készítése
Értékesítési tevékenység ellátása
Ügyfél utánkövetés
ELVÁRÁSAINK:

2-3 éves értékesítési tapasztalat (B2B) lehetőleg műszaki területen
Középfokú végzettség
Erős műszaki affinitás vagy végzettség
B kategóriás jogosítvány
Önálló munkavégzés képessége
Teljesítményorientáltság, céltudatosság
Utazási hajlandóság
Taníthatóság
ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:
Fémipari gyártó cégek vagy nagyjármű (teherautó, busz, munkagép) szervizek területén szerzett értékesítés tapasztalat
MEGBÍZÓRÓL:
100 %-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely a legkorszerűbb gépekkel rendelkezik a fémmegmunkálás és alkatrészgyártás területén
AMIT KÍNÁLUNK:

Alkalmazotti jogviszony
Nettó 350.000-400.000 Ft kezdő alapfizetés
Sávos bónuszrendszer, felső korlát nélkül
Laptop, mobiltelefon
Cégautó (korlátlan belföldi használattal)
Kellemes irodai környezet, nagyon jó támogató csapat
Teljes körű betanítás
Fejlődési és előre lépési lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség
MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest
Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "
gombra kattintva.