Értékesítő Építőipari Termék

Wpc wood & plastic kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Álláslehetőség Magyarország piacvezető WPC Wood-Plastic Composite teraszburkolatokat, kerítéselemeket és falburkolatokat forgalmazó cégénél!Fiatalos csapatunkba keresünk értékesítő kollégát teljes munkaidőben.Értékesítésben szerzett releváns tapasztalat szükséges, azaz legalább 2-3 év gyakorlattal rendelkezik.A kollégánk munkája lesz:
-Érdeklődők és vásárlók személyes fogadása-Email-es megkeresések kezelése-Árajánlatok készítése-Számlázó/raktárkezelő program használata-Telefonos megkeresések kezelése-Igényes munkakörnyezet, klimatizált, szép irodában-Bejelentett munkaviszony-Családias légkör, jó csapat-HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG 09-17h munkaidő-Kiszámítható, fix jövedelemKeressük azt a leendő kollégát, aki:
-Képes csapatban dolgozni-Képes önállóan dolgozni-Képes a logikus gondolkodásra-Műszaki orientált-Tisztában van a négyzetméter, folyóméter, méter, milliméter fogalmakkal, s ezeket alkalmazni tudja a gyakorlatban-Jó problémamegoldó képességű-Türelmes, tisztelettudó és ügyfél-orientált-Számítógépes alapismeretekkel rendelkezik-Angol nyelv ismerete-Építőipari termékek értékesítésében szerzett releváns tapasztalat-Tervezőprogramok pl. CAD felhasználói szintű ismerete