Értékesítő, Árkalkulátor

Hatás reklámstúdió kft. - Szolnok
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Árkalkuláció, árajánlatok készítése nyomdaipari, reklámdekorációs, műszaki projektek, termékek és szolgáltatások kiküldése az ügyfeleknek, nyomon követésMűszaki megoldások kialakítása közösen az ügyfelekkel és a beszállítókkalKapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel és beszállítókkalBeérkező megrendelések feldolgozásaA munkafolyamatokat irányító rendszer pontos töltéseTermelési feladatok kiadásaTermelési folyamatok nyomon követése, ellenőrzése a határidők alapjánBejövő telefonhívások, e-mailek kezeléseFelelős a kiadott munkák határidőre történő elvégzéséértFelelős az általa rögzített és egyeztetett adatok megfelelőségéértFelelős a műszaki adatok pontosságáért Versenyképes fizetésTeljes munkaidős foglalkoztatásStabil, hosszútávú munkahely, alkalmazotti munkaviszony, szabad hétvégeKiszámítható munkaidőÖsszetartó, családias, tapasztalt csapatMinden igényt kielégítő modern, ízléses irodai környezetSzakmai fejlődésNem okoz problémát az árkalkuláció, a folyamatos számolásÜgyfélközpontúságKomplex műszaki gondolkodásmódMagabiztos Excel ismeretPrecíz, pontos munkavégzésMegbízhatóság, jó szervező és együttműködési készség, priorizálás, határidők pontos kezeléseJó kommunikációs képesség, pozitív, nyitott gondolkodásHatározottságProblémamegoldó képességÖnállóan és csapatban is kiválóan tud dolgozniÁrajánlat készítésében, árkalkulációban szerzett szakmai tapasztalatMűszaki területen, műszaki projektekben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezelRugalmasságProblémamegoldó készség