Értékesítő-Szaktanácsadó

Green lab kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új vevők akvirálása, üzletszerzés, vevőlátogatás Magyarország teljes területén, folyamatos vevői kapcsolatápolás, ajánlatok/szerződések elkészítése, kiküldése, projektek folyamatos nyomon követése, kintlévőségek kezelése, panaszkezelés és ezek rögzítése az ügykövető rendszerben, piaci információgyűjtés és továbbítás a kereskedelmi vezető felé, gyártókkal történő folyamatos kapcsolattartás. Alapbér és teljesítményarányos jutalékrendszer, céges autó magánhasználatra is, laptop, mobiltelefon, fiatalos kereskedelmi csapat és cégvezetés, folyamatos szakmai fejlődés, külföldi képzések, változatos, sokrétű munka, stabil vállalati háttér. Biológus, biomérnök, laboratóriumi analitikus végzettség, molekuláris biológiaitapasztalat, értékesítésben szerzett gyakorlat, pro-aktív, üzletkötői beállítottság, kiváló kommunikációs készség és aktív angol nyelvtudás, MS Office felhasználói szintű ismerete, jó problémamegoldó képesség, Elektronikus Közbeszerzési Rendszer ismerete előny.