Értékesítő-Siófok / Épületgépészet

Fogarasi ép-gépész kft - Somogy Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szaküzletben az ügyfelek kiszolgálásaFelmerülő kérdések, reklamációk kezeléseA cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadásAjánlatok, megrendelések kezeléseA munkakörhöz tartozó adminisztráció és pénztárforgalom bonyolításaCéges számítógépes adatbázis kezeléseInnovatív környezetPiacvezető társaságStabil háttérFolyamatos fejlődési- és karrier lehetőségHosszútávú munkalehetőség, kiszámíthatóságPozitív munkahelyi légkörSegítőkész csapatVersenyképes, 100%-ig bejelentett jövedelem + próbaidő letelte után jutalék Középfokú végzettségÉrtékesítési területen szerzett tapasztalatÉpületgépészettel kapcsolatos anyagismeretÖnálló, felelősségteljes munkavégzés, kitartás, terhelhetőségJó kommunikációs készség, nyitott személyiségFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekMotivált, dinamikus és rugalmas személyiségÉpületgépészeti termékek értékesítésével kapcsolatos tapasztalatÉpületgépész technikusi vagy épületgépész felsőfokú végzettségAxapta vállalatirányítási rendszer ismerete