Értékesítési Vezető

Asm security kft - Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan növekvő, 26 éve főleg nemzetközi partnerek felé vészvilágítási rendszereket gyártó, forgalmazó és telepítő cégünkhez keressük az Értékesítési vezetőnket. Európai, észak-afrikai és közel-keleti értékesítéssel foglalkozó csapat vezetéseFenti piacokon a cég jelenlétének erősítése direkt és disztribútori értékesítésen keresztülAz értékesítési stratégia, koncepció alakítása, implementálásaJelentések, elemzések, terv-tény beszámolók elkészítéseIzgalmas, kihívásokkal teli nemzetközi feladatKreatív, dinamikus csapatFolyamatosan növekvő, régóta piacon lévő magyar tulajdonú cégKiemelkedő javadalmazás, céges autóSzakirányú felsőfokú végzettség üzleti vagy műszakiCRM rendszer ismereteÉrtékesítésben legalább 5 év tapasztalatLegalább 5 év vezetői tapasztalatAngol nyelv tárgyalásszintű ismereteHaladó szintű PowerPoint és Excel ismeretJogosítványKiemelkedő kommunikációs és szervezőkészségÉrtékesítési és műszaki szemléletÖnálló, felelősségteljes munkavégzésSalesForce CRM rendszer ismereteTovábbi idegen nyelv ismerete