Értékesítési Vezető

Ifk-ampron kft. - Budaörs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

-Beérkező megkeresések leosztása, feldolgozása-Előzetes árajánlatok készítése-Bemutatóteremben a vevők fogadása, tájékoztatása-Helyszíni szemlék lebonyolítása-Megrendelések. szerződések előkészítése-Projekt árajánlatok készítése-Vevő kapcsolat tartás, követés az átadásig-Vevő kimutatásainak elkészítése-Vevői kapcsolat tartásLegyél tagja exkluzív termékeket gyártó és forgalmazó dinamikusan növekvő piacvezető cégnek-Kimagasló bérezés-Nyereség orientált bérezés-Rugalmas munkavégzés-előre lépési lehetőség-modern irodai környezet-fiatalos, energikus csapat-Korlátlan telefon használat-Laptop- Céges autó-Értékesítési tapasztalat-Jó kommunikációs képesség-Jó megjelenés-Vevő orientált beállítottság-Minimum középfokú végzettség-Excel, word magasfokú ismerete-jó -lendületes, fiatalos gondolkodás-precíz, önálló munkavégzés-csapatorientáltság- Minimum 5 éves értékesítésben szerzett Tapasztalat- Rugalmas munkavégzési hajlandóság- Alkalmazkodási készség vevői elvárásáokhoz