Értékesítési Vezető Telesales

Kedvenc kereskedőház zrt. - Heves Megye
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A telesales értékesítési csapat 15-20 fő napi működésének irányítása, koordinálása, támogatásaAz értékesítési folyamatok, működési szabályok meghatározása és fejlesztéseA csapat motiválása és fejlődésének elősegítéseAz értékesítési teljesítmény mérőszámrendszerének nyomon követése, elemzése és a teljesítményről való visszajelzés biztosításaEgyüttműködés a társosztályokkal kiemelten beszerzés, területi értékesítés, logisztika a vállalati célok elérése érdekében. Stabil háttérrel és hosszú távú munkavégzési lehetőséggel várunk. Nyitott, rugalmas és fejlődésorientált vezetőség és csapat fogad, ami elősegíti a hatékony munkavégzést. Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak, amelyek lehetőséget biztosítanak szakmai fejlődésre. Alapbér + célorientált jutalékrendszerű kompenzációs csomagot kínálunkLegalább 3 éves vezetői tapasztalattal rendelkezel értékesítési területen FMCG és/vagy HoReCa területen szerzett tapasztalat előnyt jelentJártas vagy a Microsoft Office alkalmazások használatában. Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességekkel bírsz, és erős érdekérvényesítő vagy. Gyors, hatékony döntéshozatal jellemez, képes vagy prioritásokat állítani és delegálni. Elkötelezett vagy csapatod fejlesztése és motiválása mellett, és képes vagy kreatív ötletekkel hozzájárulni a belső folyamatok fejlesztéséhez.