Értékesítési Vezető / Irodavezető

Contact developments kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolat kialakítása és folyamatos ápolása a leendő és meglévő ügyfeleiddel;
Új és használt ingatlanok értékesítése ügyfeleid igényei szerint;
Az értékesítési folyamatteljeskörű lebonyolítása;
Az irodában dolgozó értékesítők folyamatainak támogatása;
Irodai adminisztrációs feladatok ellátása;
Az iroda működésével kapcsolatos feladatok koordinálása;
Kapcsolattartás a franchise partnerekkel;
Irodai beszerzések intézése;
Kimenő, bejövő levelek iktatása;
Vendégek fogadása.Hosszútávú stabil munkahely;
Fejlődési lehetőség;
Kis- és középvállalati, fiatalos munkahelyi légkör;
Belvárosi iroda;
Magas kereseti lehetőség.Office programok magabiztos felhasználói szintű ismerete;
Megbízható, precíz munkavégzés;
Minimum középfokú végzettség;
Releváns 3 év értékesítői tapasztalat.Idegen nyelv ismerete minimum alapszinten;