Értékesítési Vevőkoordinátor Back Office Munkatárs

Biggeorge property zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A lakóingatlan fejlesztési projektek értékesítési tevékenységének aktív adminisztratív támogatása,Állományokban történő adategyeztetés,Vállalati adatbáziskezelőben az értékesítéshez kapcsolódó adatok folyamatos naprakészen tartása,Általános asszisztensi operatív és adminisztrációs feladatok ellátása,Kapcsolattartás megbízókkal együttműködő partnerekkel, értékesítőkkel,Vevői kapcsolattartás,Szerződések és mellékletek előkészítése úgy mint egyeztetés ügyvédi irodával, hiteltanácsadóval, pénzügyi részleggel,Ügyfelekkel történő postai levelezéssel kapcsolatos ügyintézés,Szükség esetén elő-és végszerződéses időpontok egyeztetése,Külön vezetői igények kezelése, a szakmai kompetenciába illeszkedő egyéb feladatok megoldása.Az alapbéren felül komplex béren kívüli juttatási csomagot biztosítunk, melynek az elemei a következők:
Cafeteria, bónusz, Stabil vállalati háttérnek köszönhetően hosszútávú együttműködési lehetőségre és karrierre,Folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként új kihívásokra, impulzusokra,Színvonalas munkakörnyezetre, professzionális csapatra és jó hangulatú mindennapokra,Gyümölcsnap,Támogató családias légkör, csapatépítő rendezvények, Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület, Bécsi Corner IrodaházHatározatlan, teljes munkaidő.Kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezel,Magasszintű precizitás jellemez,Szeretsz csapatban dolgozni,Nem zavar a monoton munkavégzés,Gyorsan és hamar értelmezel szövegeket, Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot,Ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat,Azonnali munkakezdés,Angolt nyelvtudás.