Értékesítési Stratégia És Támogatás Vezető (Energetika)

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi hátterű, energetika területén tevékenykedő Partnerünk részére keressük tapasztalt Szegmensmenedzser kollégájukat a villamos energia értékesítés területére.
Amennyiben folyékonyan beszélsz angolul, erős vagy az értékesítési stratégia alkotásában és kampánymenedzsmentben, az alábbi lehetőség Neked szól!
Részvétel az értékesítési stratégiai irányok meghatározásában
Értékesítési kampányok kidolgozása, ütemezése, monitorozása és visszamérése
Célcsoport és termék konstrukció meghatározása
Társosztályi együttműködés (termékfejlesztés, értékesítés, back office)
Felsővezetői támogatás
Folyamatfejlesztési irányok meghatározása, javaslattétel
Munkatársakra vonatkozó fejlesztési irányok meghatározása és menedzselése, visszajelzések nyújtása, csapat vezetése
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség pénzügyi/gazdasági/műszaki szakirányon
Min. 5 év szakmai tapasztalat, min. 1 év vezetői tapasztalattal
Energetikai piacon szerzett tapasztalat előny
Folyékony angol nyelvtudás
Analitikus személyiség
Önálló, precíz munkavégzés
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes alapfizetés
Határozatlan idejű szerződés
Teljesítményalapú éves bónuszrendszer
Cafeteria
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Egészségbiztosítás
Home office lehetőség
Villamosenergia kedvezmény