Értékesítési Munkatárs Gh-1445

Talentis group zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A szállodalánc szolgáltatásainak értékesítése,
A weboldalon a szállásajánlatok, árak, kapacitások ellenőrzése,
Szobafoglalással kapcsolatos kérdések, igények kezelése, panaszkezelés,
Árajánlatok, szerződések elkészítése,
Munkájáról és tevékenységéről rendszeresen beszámolót készít, melyben részletezi az elért eredményeket, elemzéseket, trendeket,
Képviseli a szállodaláncot szakmai rendezvényeken,
Hirdetési feladatok:
időszakok, szállodák azonosítása, javaslat összeállításaSzakmailag sokszínű, komplex feladatkör
Versenyképes juttatási csomag
Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
Cafeteria
Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belülMotivált, céltudatos proaktív attitűd
Kiváló kommunikációs készség
MS Office ismereteSzállodaiparban szerzett tapasztalat
Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
HostWare vagy más HMS rendszer ismerete
Szállodaiparban használt CRS rendszer ismerete
Felsőfokú végzettség
Proaktív, innovatív gondolkodás