Értékesítési Manager (Fuvarozás És Szállítmányozás)

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, vezető szerepet betöltő vállalat a logisztika és fuvarozás területén. A cég elkötelezett az innováció és minőség mellett, melyet tapasztalatával és szakértelmével ötvözve biztosít ügyfelei számára. A cég olyan szakembereket keres, akikkel együttműködve tovább erősítheti piaci pozícióját és bővítheti elégedett ügyfeleinek táborát.
Legfontosabb feladatok:
Vállalat szolgáltatásainak népszerűsítése, értékesítése
Értékesítési stratégia kialakítása
Potenciális partnerek felkeresése és kapcsolatépítés új ügyfelekkel
Stabil üzleti kapcsolatok kialakítása, fejlesztése és üzletszerzés
Partneri igények felmérése és árajánlatok készítése
Piacelemzés és üzleti tervek készítése, betartása
Meglévő partneri kapcsolatok ápolása és szoros együttműködés az operációval és marketing területtel
Elvárások / Requirements
FMCG és/vagy élelmiszeripari fuvarozási területen szerzett értékesítési tapasztalat
Hunter szemlélet
Határozott kiállás és kiváló kommunikációs képesség
Pontosság, rugalmasság és sikerorientált személyiség
Office ismeretek
Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés és stabil, hosszú távú munkalehetőség
Céges autó, laptop, mobiltelefon
Béren felüli jutalékos rendszer
Folyamatos fejlődési lehetőség