Értékesítési Képviselő

Sunimprof kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A cég szolgáltatásainak és teljes termékskálájának értékesítése. A cég gyártási üzletágának bővítése. Az értékesítési tervezetben meghatározott szempontok szerinti felelősségteljes munkavégzés. Az üzleti kapacitás növelése és az ügyfélkör szélesítése. A meglévő partnerekkel való minőségi kapcsolattartás és új kliensekkel való pozitív kapcsolatok létrehozása. Az értékesítési folyamat nyomon követése a megrendelések felvételétől az ügyfelekkel kötött szerződések alapján történő kifizetésekig. Azonnali munkakezdési lehetőségHosszútávú karrierlehetőség egy meghatározó piaci szereppel rendelkező cégnélVersenyképes fizetésEurópai szintű munkakondíciókCéges autó, laptop, telefonÖntapadó cimckék /csomagolásokban szerzett értékesitési tapasztalat – előnnyel rendelkezikÉrtékesítési területen szerzett tapasztalat – minimum 2 évMinimum középfokú végzettségB kategóriás jogosítványFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek – Microsoft OfficeJó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készségKezdeményezőkészség és jó szervező képességRugalmasság, őszinteség és precizitásFejlődésre és új ismeretek elsajátítására való hajlamEredmény- és sikerorientáltságÖnálló munkavégzésTeherbíró képesség és kitartásÜgyfélorientáltNyomdaiparban szerzett tapasztalatÖntapadó címkék értékesítésében szerzett tapasztalatAngol/Német/Román nyelvtudás